Amasya Haberleri, Amasya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Orkun Işıtmak kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Son olarak Gezi olaylarında polise küfür eden videoları çıkan Orkun Işıtmak kimdir? Biyografisi büyük merak konusu olan Orkun Işıtmak kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte Youtube üzerinde 3 buçuk milyon takipçisi bulunan Orkun Işıtmak’ın biyografisi 

ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

1996 senesinde dünyaya gelen Orkun Işıtmak aslen İzmirlidir. 3 buçuk milyon takipçisi bulunan YouTuber lise eğitimini İzmir’de Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nde almıştır

Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve İstanbul Üniversite’sini kazanan Işıtmak Youtube’de daha kaliteli ve güzel içerikler oluşturmak hayatını yaşamak için eğitimine bir süre ara vermiştir. 

Her videosu ilgiyle takip edilen ve en çok izlenenler listesinde başında yer yalan YouTuber çektiği her video ile ününe ün katmıştır.

İlk olarak korku oyunları içeriği ile sevenlerinin karşısına çıkmış ardında bir risk alarak tamamen vlogger olmuştur.

Son olarak Gezi parkı olaylarında polise küfür ettiği videoları Ayyıldız Tim tarafından ifşa edilen Orkun Işıtmak büyük tepki görmüştür.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Bu suda 5 dakika durana ödül veriliyor başlıklı makalemizde havuz, Muğla ve soğuk su hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri