Amasya Haberleri, Amasya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lindsay Lohan kimdir? Gerçekten Müslüman mı oldu?

Türkiye’ye yardımları ve sevgisi ile bilinen Lindsay Lohan’ın sosyal medya paylaşımları dikkat çekti. Müslüman olduğu iddia edilen Lindsay Lohan kimdir? İşte Lindsay Lohan ile ilgili öne çıkan haberler

Lindsay Lohan kimdir?

2 Temmuz 1986 senesinde dünyaya gelen Lindsay Dee Lohan (ABD’li oyuncu, model ve pop şarkıcısı, söz yazarı. Kariyerine çocuk model olarak başlamıştır. 11 yaşında ilk Disney 1998 Parent Trap filmi oldu.

Lohan, 2003 ve 2005 yılları arasında filmlerinde başrollerde oynayarak ünlülüğünü artırdı. Çılgın Cuma, Kötü Kızlar ve Herbie: Fully Loaded sonradan dahil bağımsız filmin Robert Altman’la A Prairie Home Companion ve Emilio Estevez, Boddy Kariyerinde 2007 yılında iki gibi kesildi. 2008 yılında kariyerine devam etti, 2008 yapımı Ugly Betty adlı televizyon dizisinde oynamıştır. 2009 yılında Robert Rodriguez’in Machete filminde oynamıştı

LOHAN MÜSLÜMAN MI OLDU?

Hristiyan Katalik bir ailenin kızı olan Lindsay Lohan, geçtiğimiz sene trafik suçu işlemiş karşılığında da 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çaptırılmıştı.

Ceza kapsamında New York’da bulunan bir okula giden Lohan’ın Kuran-ı Kerim taşıması kafaları karıştırmıştı. Kuran-ı Kerim’in İngilizce versiyonunu taşıyan oyuncu için Müslüman oldu iddiaları ortaya atılmıştı. 

Bu olaydan sonra Suriyeli ailelere destek olmak için Türkiye’ye gelen Lohan başörtüsü takmıştı. Son olarak ise güzel oyuncu sosyal medya hesabında bulunan yazısı kafaları karıştı.

İşte Lohan’ın sosyal medya hesabında bulunan yazı;

Bir önceki yazımız olan Atilla Taş için istenen ceza belli oldu başlıklı makalemizde atilla taş, Atilla Taş ceza ve Atilla Taş fetö hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri