Amasya Haberleri, Amasya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İslahiye MYO’da Sigarasız Yaşam Protokolü İmzalandı

İslâhiye Meslek Yüksekokulu Toplantı Salonunda gerçekleşen imza törenine; Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci, Farabi Sağlık Mesleki Teknik Lisesi Müdürü Ahmet Kurt, Müdür Yardımcısı İbrahim Karahan ile Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan katıldı.

Protokol çerçevesinde; sigarasız yaşam ile ilgili eğitim, rehberlik, materyal, halkla ilişkiler ve iletişim konusunda taraflar destek vererek sigarasız yaşam konusunda insanların yaşamına destek verilecek.

Her yıl binlerce insanın sigara yüzünden hayatlarını kaybettiğini belirten Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci, Farabi Sağlık Lisesi ile yapılan protokol çerçevesinde öğrencilere ve bölge insanlarına konferans, seminer ve panel düzenleyerek katkı sağlayacaklarını söyledi. Farabi Sağlık Lisesi Müdürü Ahmet Kurt ise yapılan protokole katkı veren Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Deveci’ye teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Kadir İnanır: Benim dizilerimi çalıyorlar başlıklı makalemizde kadir inanır, Kadir İnanır dizi ve Kadir İnanır kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri