Amasya Haberleri, Amasya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çağlar Çorumlu kalp krizi geçirdi! Son sağlık durumu nasıl?

Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu hayranlarını korkuttu. Kalp krizi geçiren Çağlar Çorumlu’nun son sağlık durumu nasıl? İşte Güldür Güldür programında Eşofmanlı Şevket Hoca karakteriyle tanınan Çağlar Çorumlu hakkında öne çıkan gelişmeler

SIRTINDA BİR AĞRI HİSSETTİ VE…

Çağlar Çorumlu geçtiğimiz hafta marka yüzü olduğu firmanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyleyen Çorumlu için sete ambulans çağrıldı.

Gelen sağlık ekipleri Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiğini fark edince, oyuncu acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı. Operasyonda kalp damarlarına üç stent takılan oyuncu, birkaç gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Çağlar Çorumlu, evinde dinlenmeye çekildi. 

Çağlar Çorumlu kimdir?

4 Aralık 1977 senesinde dünyaya gelen Çağlar Çorumlu aslen Amasyalıdır. Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olan Çorumlu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Çağlar Çorumlu sette kalp krizi geçirdi başlıklı makalemizde Çağlar Çorumlu ve Ünlülerin dünyası Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri