Amasya Haberleri, Amasya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Barbaros Şansal Türk halkına hakaretler yağdırdı

02 Ocak itibariyle gündeme gelen Şansal, yeni yıl mesajında bu kez de 2016 yılında yaşanan ve milyonların içini acıtan terör olaylarıyla dalga geçti.

Barbaros Şansal Kuzey Kıbrıs’a ayak basar basmaz, Türkiye’ye ağır hakaret içeren sözlerini sosyal medyadan yayımlayan Şansal’ın son sözü “B….da boğul Türkiye” oldu.

Ortaköy Reina’da gerçekleşen terör saldırısında çok sayıda insanın hayatını kaybetmesi sonrasında Barbaros Şansal tarafından yüklenen video dikkat çekti.

Son aylarda sıklıkla Kuzey Kıbrıs’a ziyaretler gerçekleştiren modacı Barbaros Şansal daha önce Ercan Havaalanı’nda uyuşturucu ile yakalanmış, gözaltına alınarak hakkında işlem yapılmıştı. Toplumun duyarlı kesimlerinden tepki alan modacı Barbaros Şansal’ın hakkında KKTC’de hukuki işlem yapılabilmesi için “Bilişim Yasası’na” ihtiyaç olduğu öğrenildi. Modacı Barbaros Şansal’ın Türkiye hakkında söylediği ağır hakaretlere karşın yetkililerin ne gibi bir önlem alacağı merak ediliyor.

KKTC İçişleri Bakanlığından alınan bilgiye göre, Barbaros Şansal’ın turist vizesi ile ikamet ediyor. Şansal’ın uyuşturucu ile yakalanması nedeniyle ceza almasına rağmen KKTC’ ye rahat giriş çıkış yapması dikkat çekti.

Yasaya göre yabancı uyruklu kişilerin ceza alması durumda ülkeye girişine yasak konuyor.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Topaloğlu eşini hastanelik etti başlıklı makalemizde Mustafa Topaloğlu ve Ünlülerin dünyası Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri